Haftanın en popüler 10 mekanı

Yazın gelişini kutlamaya son hız devam! Yeme, içme ve eğlence sektöründe yenilenme mevsimine resmi olarak girmiş bulunuyoruz. İşte haftanın en popüler 10 mekanı karşında. Unutmadan, listede sıralama yoktur..

Diğer Haberler

Haftanın en popüler 10 mekanı SORTIESortie, Boğaz hattındaki muhteşem konumu ile İstanbul’daki en büyük klüp olma özelliğini taşımaktadır. Sortie, yaz aylarında açık alan ile 7 farklı Restaurant barındırırken, kış aylarında Sortie Restaurant ile hizmet vermektedir.

LACİVERTBoğaz'ın incisi Lacivert yenilenen dekorasyonu ve menüsüne yeni katılan lezzetleriyle sizi bekliyor. Lacivert'in özel teknesiyle 4 dakikada mekana da varabiliyorsunuz!


KAŞIBEYAZ


1974 yılında Aksaray’da kurulan Kaşıbeyaz Restoran, 1987 yılından itibaren Kaşıbeyaz Lezzet Grubu olarak Florya’da hizmet vermektedir.


THE GALLIARDİstanbul'un meşhur lezzetlerini semt hikayeleri ile keşfetmeye hazır mısınız? Kanlıca'dan Vefa'ya, İstanbul'dan Kars'a, Etiler de bulunan The Galliard sevilen lezzetlerini Sedef İybar ve Saffet Emre Tonguç'la tarihte bir yolculuğa dönüştürüyor.

ON10 TERRACE


Karaköy’de bulunan 10 Karaköy A Morgans Original, yemek, müzik ve eğlence tutkunlarını günden gecceye uzanan yepyeni bir konseptle tanıştırıyor! ON10 Terrace, sunduğu lezzetleri ve eğlence anlayışıyla İstanbulluların yeni buluşma noktası oluyor.

SESS KALAMIŞ


Anadolu Yakası artık çok daha eğlenceli! Sess Kalamış'ın eğlence dünyasına bekleniyorsunuz..

PESTO ITALIANOİtalyan lezzetinin ihtişamı çok da uzaklara gitmeden, muhteşem bir doğanın içinde, nezih ve sıcacık bir ortamda; Pesto Italiano Zekeriyaköy’de dolu dizgin yaşanıyor. Pesto Italiano, muhteşem pizzalarıyla, ahşabın ve sadeliğin sunduğu sıcacık bir atmosferde benzersiz bir lezzet deneyimiyle kendinizi İtalya’da hissetmeyi vaadediyor.

OXTAIL RESTAURANTOxtail, Sığır kuyruğu spesiyal lezzetleri yanı sıra Akdeniz & Avrupa mutfaklarından en seçkin lezzetleri ile ülkemizin geleneksel ve yöresel lezzetlerini özgün tatlarıyla deneme fırsatı sunuyor. Klasik menüsü dışında, kaşiflik mottosu ile aylık özel olarak oluşturulacak yöresel ve dünya lezzetleri ile yepyeni tadım heyecanları yaşayacak ve merak ettiğiniz lezzetler ile buluşacaksınız.

BARBUN


Küçükyalı sahiline bambaşka bir lezzet, eşsiz bir keyif.. Sevdiklerinizle unutulmaz bir balık ziyafeti çekmek istiyorsanız, şiddetle tavsiye ederiz..

LE PAIN QUOTIDIEN


Le Pain Quotidien’in hikayesi Belçikalı şef Alain Coumont’un yemeğe duyduğu tutkunun yanı sıra lezzete ve kaliteye verdiği önemle başladı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: