HAK EDİLMİŞ BİR ÖDÜL “ELDE VAR HAYAT”

TRT 1, ELİNDEKİ DİZİNİN NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNU ANLADI...

Magazin

HAK EDİLMİŞ BİR ÖDÜL “ELDE VAR HAYAT” Antalya Kültür Sanat Vakfı’nın 2. Televizyon ödülleri gerçekleşti. Sevinenler ile üzülenlerin gecesi olarak hafızalara kazınan ödül gecesinde TRT’nin en iyi dizilerinden biri olarak kabul edilen “Elde Var Hayat” en iyi gençlik dizisi ödülüne layık görüldü.

BSK Yapımın gerçekleştirdiği “Elde Var Hayat” gençlere örnek bir dizi olarak gösteriliyor. Başrolleri Emre Altuğ, Hande Subaşı, Ahmet Kural, Adalet Çimen, Kerem Kupacı, Erdem Akakçe, Bala Atabek,Burcu Kıratlı, Zamire Zeynep Kasapoğlu yer alırken senaristliğini Alphan Dikmen ve Başak Angigün yönetmenliğini Sadullah Şentürk gerçekleştiriyor.TRT’nin en kaliteli dizisi olarak başı çeken “Elde Var Hayat” gençlere yaptığı yatırımın da karşılığını almış oldu. Dizinin başrol oyuncularından Emre Altuğ ile Hande Şubaşı iyi bir ikili olmanın mutluluğunu yaşarken aldıkları ödülün kendilerini daha da diziye motive ettiğini tüm oyuncuların sorumluluğunun şimdi daha da artığını belirttiler. TRT 1 elindeki kaliteli dizilerin şimdi daha çok farkına varırken özellikle büyük hassasiyet ve ciddiyetle çekimleri gerçekleştirilen “Elde var hayat” bütün bir yılın meyvesini toplamanın haklı gururunu ekipçe yaşıyorlar.


TRT1 ekranlarının en çok izlenen dizilerinin başında yer alan “Elde Var Hayat” gençlere hayatı anlatırken anne ve babaları da örnek olarak aile bütünlüğünün önemini, eğitimin, sevmenin ne kadar önemli olduğunu anlatıyor. İşte her şey şunu çok iyi anlatıyor ki sosyal sorumluluk projeleri de artık halkın ilgisini çekmeye başladı. “Elde Var Hayat” işte bunun en büyük örneği. Doğru yatırım, doğru proje ile birleştiğinde ortaya çıkan “Elde Var Hayat” dizisi hem TRT1 ekranlarının hem de BSK Yapımın haklı gururu olarak ödüllenmiş oluyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: