Hakan Akkaya o iddialara yanıt verdi!

Hakan Akkaya, iş kuracağı vaadi ile parasını alıp geri ödemediği iddia edilen O.G. tarafından mahkemeye verildi. Akkaya, ise sosyal medya hesabından iddiaları yalanladı.

Magazin

Hakan Akkaya o iddialara yanıt verdi! Modacı Hakan Akkaya, iş ortaklığı kuracağı vaadi ile parasını aldığı iddia edilen O.G. tarafından icraya verildi. O.G., Akkaya'nın banka hesabına 56 bin lira para gönderdi. İddiaya göre, iş ortaklığının gerçekleşmemesi üzerine paranın 16 bin lirası iade edilirken, kalan 40 bin liranın beş aya bölünerek eşit miktarlarda ödenmesi koşuluyla taraflar arasında anlaşmaya varıldı. Ancak Akkaya, anlaşmaya uymayıp 37 bin lirayı ödemekten vazgeçince, O.G. parasını tahsil edebilmek için icra takibi başlattı.

Ünlü modacı Hakkan Akkaya, Instagram hesabından konuyla ilgili olarak açıklama yaptı. Akkaya, iddiaları kesin bir dille yalanladı.

İşte o açıklama:


Hakan Akkaya parfüm çıkarıyor!

Hakan Akkaya parfüm çıkarıyor!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: