Hakan Akkaya'dan sıradışı defile!

Hakan Akkaya, Fransız aristokrat ve filozof Marques De Sade' nin en önemli eseri 'Sodom' un 120 Günü'nden ilham alarak hazırladığı defilesinde; koleksiyonu, dekorasyonu ve hazırladığı görkemli şovu ile Maslak'ta Türkiye'de bugüne kadar yapılmamış bir defileye imza atarak ezberleri bozdu.

Magazin

Hakan Akkaya'dan sıradışı defile! "THE 120 DAYS OF SODOM" defilesi için ünlü yönetmen Gülşen Aybaba tarafından Umut Eker kreatif danışmanlığında çekilen tanıtım filminin gösterimiyle başlayan defilenin startını (21 erkek, 24 kadın) toplamda 45 model 150 M2'lik dev podyumda aynı anda yaparak bir ilke imza attı. Defilenin görkemli açılışı büyük alkış aldı. Koreografisini ünlü koreograf Uğurhan Akdeniz'in üstlendiği defilenin moda direktörlüğünü Mert Yemencioğlu tarafından yapıldı. Türkiye'nin en önemli top modeli olarak işaret edilen Çağla Şikel, kendisi için özel olarak hazırlanmış 2 farklı tasarım elbise ile podyuma çıkarak göz kamaştırdı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: