Hakan Altun: Sizin tuzunuz kuru, beni düşünen yok!

Arabesk müziğin güçlü sesi Hakan Altun, önceki gecce Kartal’da sevenleriyle buluştu.

Kültür-Sanat

Hakan Altun: Sizin tuzunuz kuru, beni düşünen yok! Yaklaşık bin beş yüz kişilik bir kalabalık saatler öncesinden kapıda kuyruklar oluşturduğu gecede sevilen şarkısı "Telefonun Başında Çaresiz Bekliyorum" şarkısı ile açılış yapan Hakan Altun, seslendirdiği romantik şarkılarla hayranlarına duygusal bir gecce yaşattı.

Konserinin ikinci bölümünde dillere dolanan şarkıları ile başlayan ünlü sanatçı bir ara sahneden sevenlerine "Siz eve gitmeyi düşünmüyor musunuz?’’ diye seslendi. Kalabalıktan yükselen hayır sesine "Tabi sizin tuzunuz kuru eviniz İstanbul’da, bense sahne bittikten sonra Muğla’ya gideceğim. Hiç beni düşünen yok... Olsun.. Bu geccede böyle olsun…Her gecce böyle olsun... Sizin gibi insanlara bu Hakan feda olsun" diyerek karşılık veren Hakan Altun, etkinlik alanında büyük bir alkış tufanı kopardı.


Konserinin sonlarına doğru hareketli şarkılar ile tempoyu arttıran başarılı sanatçı, kendisini dinlemeye gelen müzikseverleri adeta mest etti. Yaklaşık 2,5 saat sahnede kalan Altun, sevilen parçalarından ‘Mahşere Kadar’’ şarkısını seslendirdikten sonra sahnesini alkışlar eşliğinde tamamlandı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: