HAKAN ALTUN'A MENAJERİNDEN VURGUN!

Hakan Altun, iki senelik bir aradan sonra çıkardığı albümü "Senden Sonra"yı Yeniköy'deki stüdyosunda basın mensuplarına tanıttı.

Magazin

HAKAN ALTUN'A MENAJERİNDEN VURGUN! Hakan Altun, en çok güvendiği şarkıların başında Yıldız Tilbe'yle düet yaptığı "Ruh İkizi"nin geldiğini ifade etti. Yaklaşık 200 bestesi olduğunu söyleyen sanatçı, "Sahnede sadece şimdiye kadar bestelediğim şarkıları seslendiriyorum. Üç saatlik süreye sığıyor bunlar. İnsanlar benim yaptığım besteleri sevdiği için sahneye çıkıyorum ve şarkı söylüyorum. Şarkı ve beste yapan birisi olmasam müziği bırakırım. Albümde en çok ilgi gören şarkı sevgili Yıldız Tilbe'yle beraber seslendirdiğimiz Ruh İkizi oldu. Çok güzel oldu. Bazı arkadaşlar 'yılın düeti oldu' diyor" şeklinde konuştu.

Altun, menajeri Ömer Çakmakçı ile yollarını ayırdığını söyledi. Çakmakçı'nın ünlü sanatçı adına yaptığı konser anlaşmaları karşısında 800 bin TL aldığı ve bu parayı zimmetine geçirdiği iddia edilmişti. Bu iddia Altun'a soruldu. Altun da, miktarın 800 bin TL'den fazla olduğunu ifade ederek, "İmza yetkisi onda da vardı. Dolandırıldım" dedi.

Sosyetik güzel Gonca Kopuz'la evlenip evlenmeyeceği sorulan Altun, "İlişkimiz bitti. Zaten şu an devam ediyor olsaydı söylerdim. Ayrıldık" dedi.

Habertürk
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: