HAKAN ALTUN'UN AÇIKLAMALARI

Hakan Altun çok özel açıklamalar yaptı

Magazin

HAKAN ALTUN'UN AÇIKLAMALARI Ortaköy'de bir barda geçtiğimiz gece sahne alan Hakan Altun kendisini izleyenleri coşturdu. ünlü şarkıcı Star Tv'de yayınlanan Mega Magazin'e, özel hayatıyla ilgili ilginç açıklamalar yaptı.

'Seray Sever'le ilgili söylediklerimin sonuna kadar arkasındayım'

Bir ropörtajında eski sevgilisi Seray Sever'i hala unutamadığını ve bir çok şarkısını ona yazdığını söyleyen Hakan Altun, 'Evet, ben bunları söyledim ve sonuna kadar arkasındayım. Bu geçmişle ilgili bir şey. Herkesin hayatına giren ve unutamadığı biri vardır. Seneler önce yaşadığım bir şeyi açık yüreklilikle söyledim, Şu anlık bir şey değil bu. Brn o dönemler çok sevmiştim ve dürüstçe söyledim bunu. Yanlış anlaşılmak istemem, şuan bir şey olsun diye söylemedim' dedi.

'Artık evlenmek istiyorum'

Sahnede de sürekli artık evlenme yaşının geldiğini dile getiren Altun, 'Şarkı söylemeyi çok seviyorum. Hayatımda en istediğim şeyi yapıyorum. Bir de yuva kursam daha ne isterim. Yaş 40 olmak üzere artık ben de evlenip yuva kurmak istiyorum, o zaman şarkılarımı daha mutlu söylerim' dedi.

'Artık benim hayatımda flört yok'

Hayatında biri olmadığını belirten ünlü şarkıcı sözlerine, 'Elbetteki hayatımda biri olsun istiyorum. İlk karşıma çıkanla hemen evlenemem tabiki önce tanımam lazım. Ama benim hayatımda artık flört yok. Yaşımda ilerledi ve artık ciddi bakıyorum ilişkilere. Onun için bende inşallah değer verdiğim biri olursa belli bir zamanda tanıyp evlenmek istiyorum' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: