Hakan Çalhanoğlu'ndan boşanma açıklaması!

Geçtiğimiz haftalarda boşanma arifesinde olduğu konuşulan futbolcu Hakan Çalhanoğlu'nun Milano’da yabancı bir güzelle eğlendiği ileri sürülmüştü. Çıkan haberleri kesin bir dille yalanlayan Çalhanoğlu, bugün sosyal medya hesabından Gündoğdu ile boşanacağını açıkladı.

Magazin

Hakan Çalhanoğlu'ndan boşanma açıklaması! Milan'da forma giyen Hakan Çalhanoğlu geçtiğimiz yıl çocukluk aşkı Sinem Gündoğdu ile dünya evine girmişti. Geçtiğimiz haftalarda Milano'da bir mekanda çalışan Brezilyalı bir kadın ile eğlendiği iddia edilmişti. Ünlü futbolcunun Brezilyalı kadın ile samimi pozları sosyal medyaya sızdı. Öte yandan Hakan Çalhanoğlu ile Sinem Gündoğdu'nun evliliklerinin birinci yılını doldurmadan ayrılık kararı aldığı iddia edilmişti.

Ünlü futbolcu hakkında çıkan ayrılık haberleri karşısında sessizliğini bozdu ve boşanacağını şu sözlerle açıkladı: “Çok ciddi ve affedilmesi mümkün olmayan bir durum nedeniyle boşanacağım. Eğer bu evlilikten çocuğum olursa sorumluluklarımı yerine getirecek ancak eski eşim ve ailesiyle iletişim kurmayacağım.”


Hakan Çalhanoğlu'ndan o fotoğrafa ilk açıklama!

Hakan Çalhanoğlu'ndan o fotoğrafa ilk açıklama!Hakan Çalhanoğlu boşanma arifesinde yabancı bir güzelle yakalandı!

Hakan Çalhanoğlu boşanma arifesinde yabancı bir güzelle yakalandı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: