HAKAN ERATİK, "ERKEĞİ BULANA KADAR DEVAM!"

7 aylık hamile olan Yeşim Salkım'ın eşi Hakan Eratik: "Kısmetse üçüncü belki de dördüncüyü düşünüyoruz. Yeşim'in bir erkek çocuğu olmasını da çok istiyorum"

Magazin

HAKAN ERATİK, "ERKEĞİ BULANA KADAR DEVAM!" Kızı Ada'yı iki ay sonra dünyaya getirecek olan Yeşim Salkım, 'Aşk ve Ceza' isimli şarkısına Sarıyer'deki bir konakta klip çekti. Salkım'ın klibini eşi Hakan Eratik yönetti. Hamileliği nedeniyle Salkım'ın vücudunu değil, yüzünü öne çıkaran bir çalışma yapan Eratik, "Yeşim'in bir oğlu olmasını çok istiyorum. Kısmetse üçe, belki de dörde tamamlamayı düşünüyoruz. Erkeği bulana kadar devam" dedi.

CARLOS BACAĞI

Yeşim Salkım da, hamileliğiyle ilgili şunları söyledi: "Hakan, her anlamda bana destek ve hep yanımda. Bu benim hiç yaşamadığım bir duygu... Bu arada aldığım kilolar yüzünden aynaya bakarken moralim bozuluyor. Bacaklarım Roberto Carlos'un bacağı gibi boğum boğum oldu. Bazen sebepsiz yere ağlıyorum. Bazen de ağlarken gülmeye başlıyorum. Enteresan duygular yaşıyorum."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: