HAKAN MERİÇLİLER İMAJLARIYLA ŞAŞIRTTI!

Daha önce pek çok tiyaro oyunu ve dizide rol alan Hakan Meriçliler, hayalini kurduğu çıkışı “Yalan Dünya”yla yaptı, ilginç imajıyla onu önceden tanıyanları şaşırttı.

Magazin

HAKAN MERİÇLİLER İMAJLARIYLA ŞAŞIRTTI! Herkes “Yalan Dünya”daki Çağatay’ı konuşuyor, herkesin dilinde onunla özdeşleşen “İlahi komedya” repliği var. Daha önce sayısız tiyatro oyunu ve “Küçük Kadınlar”, “Adanalı” gibi önemli dizilerde rol almış olsa da bu rol Hakan Meriçliler’e yıllardır düşlediği çıkışı yapma fırsat verdi.

Gülse rol için beni bekledi

Meriçliler, Gülse Birsel’in bu karakter için kendisini bekleyenrek büyük fedakarlık yaptığını söylüyor: “Gülse Birsel’la bir kafede karşılaştım. Aklıma eski, menajerini arayarak yeni bir projesi olup olmadığını sordum. Olduğunu öğrenince bağlantıya geçtim. Ama aynı tarihlerde benim başka işim vardı. Gülse Hanım enteresan bir şey yaptı; beni bu rol için bekledi. Herkesin yapmayacağı bir fedakârlıktı.”


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: