Hakan: Muhafız'ın 2. sezonu ne zaman başlayacak?

Netflix platformunun ilk Türk dizisi olan ve bu yılın en çok konuşulan projelerinden biri olan "Hakan: Muhafız"ın 2. sezonu ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar...

Dizi Galeri

Hakan: Muhafız'ın 2. sezonu ne zaman başlayacak? İlk sezonuyla Türkiye'de ve dünyada dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Hakan: Muhafız (The Protector) dizisinin ilk 10 bölümü Netflix platformunda yayınlanmıştı. İlk sezonu tek solukta bitiren izleyiciler, dizinin 2. sezonunun ne zaman başlayacağını ise merak etmeye başladı.

HAKAN MUHAFIZ 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Netflix'in ilk Türkiye özel yapımı dizisi 'Hakan: Muhafız'ın yeni sezonu için bekleyiş sürüyor. Çağatay Ulusoy'un hayat verdiği Hakan karakteri aslında hikayenin başında Kapalıçarsı ortamında büyümüş sıradan bir gençtir. Hiç beklenmedik bir anda tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenir ve bütün dünyası altüst olur. Bu mücadeleyi seyirciyle buluşturan dizinin ilk sezonu tek solukta izlenince, ikinci sezonu da merakla beklenir hale geldi. Hakan: Muhafız'ın 2. sezonunun ise 2019 yılının yaz veya sonbahar aylarında yayınlanması bekleniyor.

Yönetmen koltuğunda Can Evrenol, Gönenç Uyanık ve Umut Aral'ın oturduğu, yapımcılığını Alex Sutherland ve Onur Güvenatam'ın yaptığı dizinin başrollerinde ise Çağatay Ulusoy'un yanı sıra Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Yurdaer Okur, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu yer alıyor.

"Hakan: Muhafız" izleyicilerle buluşuyor!

Bunlarda ilginizi çekebilir: