"Hakan: Muhafız" izleyicilerle buluşuyor!

Çağatay Ulusoy'un başrolünde oynadığı ve Netflix'in ilk Türk dizisi olan "Hakan: Muhafız (The Protector)", bugün 190'dan fazla ülkede aynı anda yayına girecek.

Dizi Galeri

"Hakan: Muhafız" izleyicilerle buluşuyor! "Hakan: Muhafız" için yayın günü geldi çattı. Bugün birinci bölümüyle ekranlarda yer alan dizi, Netflix'in ilk Türk dizisi olma özelliğini taşıyor. Fantastik drama severlerin heyecanla beklediği dizinin kadrosunda Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Yurdaer Okur, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu yer alıyor. "Hakan: Muhafız"ın merak edilen tüm detaylarını sizler için derledik...

Hakan: Muhafız Hakan kimdir?

Hakan aslında hikayenin başında Kapalıçarsı ortamında büyümüş sıradan bir gençtir. Hiç beklenmedik bir anda tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenir ve bütün dünyası altüst olur. Dizide onun için çizilen kaderi ve bunun yansımalarını izleyeceğiz. Fragmanın açılışında da denildiği gibi, Hakan’ın hayatı göründüğünden daha karmaşık. Hakan'ı bir anda yüzyıllarca yıl öncesinin dönem kıyafetleri ve imajıyla görebiliyoruz.


Video yüklenemedi...Video yüklenemedi...Hakan: Muhafız (The Protector) dizisinin konusu

Fantastik, dram ve gizem türünde olan "Hakan: Muhafız" adlı dizide, sıradan ve genç Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi ve yaşantısının bir anda altüst olarak epik bir maceraya adım atmasını izliyoruz. Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslında hikayenin başında Kapalı Çarşı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç. Oysaki çok kısa zamanda doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle onu çok başka bir dünya bekliyor olacak! Hakan kendisi için çizilmiş kaderine nasıl tepki verecek, kendisi ondan beklenen son muhafız olabilecek mi?

Bunlarda ilginizi çekebilir: