'Hakan Muhafız'ın üçüncü sezonu çekilecek mi?

Netflix'in ilk Türk yapımı olarak tüm dünyada izleyiciyle buluşan Hakan: Muhafız'ın Zeynep'i olarak rol alan Hazar Ergüçlü, açıklamalarda bulundu.

Magazin

'Hakan Muhafız'ın üçüncü sezonu çekilecek mi? Netfilix'in ilk Türk dizisi 'Hakan Muhafız'ın başrollerinde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan ve Hazar Ergüçlü yer alıyor. Dizinin 10 bölümden oluşan ilk sezonu yayınlandı. İkinci sezonunda da çekildiği biliyor. Fakat geçtiğimiz günlerde Netfilix'in ilgiden memnun olduğu ve yakında Hakan Muhafız'ın üçüncü sezonunun da çekileceği iddia edildi.

Hakan: Muhafız'ın 2. sezonu ne zaman başlayacak?

Hakan: Muhafız'ın 2. sezonu ne zaman başlayacak?
Bu iddiaya Hazar Ergüçlü yanıt verdi. Hakan: Muhafız dizisinde Zeynep karakterine hayat veren Hazar Ergüçlü, "İkinci sezonu çektik. Fakat ne zaman yayınlanacağını henüz bilmiyoruz. Üçüncü sezon ile ilgili şu anda hiçbir bilgimiz yok. İnşallah olur da bir an önce sete gireriz. Netflix ile çalışmak çok konforlu" ifadelerini kullandı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: