Hakan Sabancı Aslışah Alkoçlar'ı terk etti

Hakan Sabancı "Benim için önceliğim iş. Ailemin yüzünü kara çıkarmak istemiyorum." diyerek Aslışah Alkoçlar'dan ayrıldı.

Magazin

Hakan Sabancı Aslışah Alkoçlar'ı terk etti Gözde yakışıklı Hakan Sabancı, sosyetik aşkı Aslışah Alkoçlar'ı terk etti. İddiaya göre 'Önce kariyerim' diyen Sabancı, kendisine kapris yapan Alkoçlar'dan bu yüzden ayrıldı.

Geçtiğimiz Ağustos ayında Bodrum'da aşk yaşamaya başlayan Aslışah Alkoçlar ile Hakan Sabancı'nın olay olan aşkı kısa sürdü. Üç aylık ilişkilerinde defalarca kavga eden ikili, Kurban Bayramı'nda da farklı ülkelerde tatil yapmıştı.

Hakan Sabancı, hem iş hem tatil için New York'a giderken Aslışah Alkoçlar ise ailesiyle Londra'daydı.

Sosyetik çiftin, bayramı ayrı geçirmesi "Ayrıldılar mı?" dedikoduları çıkartırken Aslışah Alkoçlar'ın Hakan Sabancı tarafından terk edildiği iddia edildi.

Dedikodulara göre babası Ömer Sabancı'nın şirketinde çalışmaya başlayacak olan Sabancı, kariyeri uğruna New York'tan bir an olsun ayrılmak istemedi.

Alkoçlar ise sevgilisinin yanına gelmemesi üzerine kapris yaptı. Hakan Sabancı da "Benim için önceliğim iş. Ailemin yüzünü kara çıkarmak istemiyorum" diyerek Aslışah Alkoçlar'dan ayrıldı.

Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: