Hakan Sabancı gönlünü Aslı Enver'e mi kaptırdı?

Teve 2'de yayınlanan Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu 2. Sayfa programda çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Programda Hakan Sabancı'nın gönlünü Aslı Enver'e kaptırdığı iddia edildi.

Magazin

Hakan Sabancı gönlünü Aslı Enver'e mi kaptırdı? Hakan Sabancı, son olarak Merve Bolurğur'la aşk yaşamış fakat ikilinin ilişkisi çok kısa sürmüştü. İddialara göre; Hakan Sabancı Merve Boluğur ile birlikteyken bir düğüne katılış ve düğünden Yunan güzel Evelyn Kazantzoglou ile el ele çıkarken görülmüştü. Manşetlere taşınan bu skandalın ardından Merve Boluğur ve Hakan Sabancı aşkı yarım kalmıştı.

Murat Boz ile Aslı Enver barışacak mı?

Murat Boz ile Aslı Enver barışacak mı?Teve 2'de yayınlanan 2. Sayfa programda bu sabah Sabancı'nın gönlünü Aslı Enver'e kaptırdığı iddia edildi. Murat Boz'la uzun süren bir ilişkiden çıkan Aslı Enver'in ise durumdan haberdar olmadığı belirtildi. Hakan Sabancı'nın yakınlarına Aslı Enver'e hayran olduğunu ve onunla tanışmak istediğini anlattığı konuşuluyor.

Murat Boz'dan Aslı Enver'e evlilik teklifi!

Murat Boz'dan Aslı Enver'e evlilik teklifi!Murat Boz ile Aslı Enver pişti mi oldu?

Murat Boz ile Aslı Enver pişti mi oldu?Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: