Hakan Sabancı ile Aslıhan Karalar ayrıldı!

Cemiyet hayatının öne çıkan isimlerinden Hakan Sabancı, 2017 Best Model of World birincisi Aslıhan Karalar ile geçtiğimiz Nisan’da aşk yaşamaya başlamıştı. Yakın çevreleri genç aşıkları birbirlerine çok yakıştırsa da ilişkinin ömrü sürmedi.

Magazin

Hakan Sabancı ile Aslıhan Karalar ayrıldı! Hakan Sabancı ile Aslıhan Karalar, geçtiğimiz Nisan'da aşk yaşamaya başlamıştı.

Çok yakıştırılan genç ikilinin aşkı kısa sürdü.

Hakan Sabancı'nın önce Amerika, ardından da Fransa Cannes'da yabancı güzellerle anılması tescilli güzeli sinirlendirdi.

Tescilli güzel kuzeniyle arasına girdi!

Tescilli güzel kuzeniyle arasına girdi!İlk kez aşk yaşayan Aslıhan Karalar, ihanet dedikodularının ardından Hakan Sabancı'dan ayrıldı. Bu durumu Cannes'da tatil yapan Hakan Sabancı'ya telefonla bildirdi.

Karalar, kısa süre aşk yaşadığı Sabancı'yı Instagram'dan takip etmeyi bıraktı. Hakan Sabancı da karşılık verdi ve Aslıhan Karalar'ı takipten çıkardı.

Hakan Sabancı'dan sürpriz doğum günü!

Hakan Sabancı'dan sürpriz doğum günü!Ömer-Arzu Sabancı’nın ortanca oğlu Hakan Sabancı (26) 2017 Best Model of World birincisi Aslıhan Karalar (19) ile geçtiğimiz Nisan’da aşk yaşamaya başlamıştı. Yakın arkadaşları genç sevgilileri birbirlerine çok yakıştırsa da ilişkinin ömrü uzun olmadı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: