Hakan Sabancı, Lara Surol'la teknede yakalandı!

Hakan Sabancı eski aşkı Lara Surol'la Bodrum'da bir teknede birlikte görüntülendi.

Sosyete

Hakan Sabancı, Lara Surol'la teknede yakalandı! Aslışah Alkoçlar’dan ayrıldıktan sonra adı manken-oyuncu Cansu Melis Karakuş’la anılan Hakan Sabancı, iki yıl önce kısa süreli flört ettiği Lara Surol’la Bodrum’da tatil yapıyor.

YAKIN ARKADAŞI EVLENİYOR
Hakan Sabancı, iki yıl önce birlikte olduğu Lara Surol’a geri döndü. Aslışah Alkoçlar ile yollarını ayırdıktan sonra manken-oyuncu Cansu Melis Karakuş’la kısa süreli flörtleşen genç işadamı, aradığı mutluluğu eski sevgilisinde buldu. Yakın bir arkadaşının düğünü için Bodrum’a giden Sabancı, Surol’u da yanında götürdü.

İLK KEZ BİRLİKTE GÖRÜNTÜLENDİLER
Sabancı’nın kıyının hemen yakınına demirledigi teknesinde tatil yapan Surol, hafta sonu objektiflere yansıdı. İşadamının kuzeni Fethi Kamışlı ile arkadaşlarının da eşlik ettiği ikili, ilk kez birlikte görüntülendi. Sabancı, teknenin alt katında kuzeniyle tavla oynarken sosyetik güzel üst katta kız arkadaşıyla güneşlendi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: haberturk.com
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: