HAKAN YAZDI CANDAN BESTELEDİ

Candan Erçetin’in sevgilisi Hakan Karahan, yazar Hasan Ali Toptaş’ın 'Gölgesizler' romanını senaryolaştırmak için kolları sıvadı.

Magazin

HAKAN YAZDI CANDAN BESTELEDİ  Candan Erçetin ise filmin müziklerini yapacak. Yönetmenliğini Ümit Ünal'ın yapacağı film Trakya'da çekilecek. Hakan Karahan'ın hem yapımcı, hem de oyuncu olarak görev yapacağı filmin Trakya'da çekileceği mekânlar hazır, yönetmenin "Motor" demesini bekliyor.

Bir köyde sanki yer yarılmış da içine düşmüşler ya da buharlaşmışçasına ortadan kaybolan insanları aramaya giden "Cıngıllı Nuri", "Güvercin" ve onları köye getiren "Muhtar"ın "kayıp insanlar, kayıp hayatlar" peşindeki maceralarını sinemaya aktaracak filme ağırlıklı olarak tiyatrocular oynayacak.

Hasan Ali Toptaş'a genç yaşta "Yunus Nadi Roman Ödülü" kazandıran eserin film müziklerini ise yapımcı Hakan Karahan'ın hayat arkadaşı şarkıcı Candan Erçetin yapacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: