HAKAN YILMAZ EVLİLİĞİNİ ANLATTI

Boşanmanın eşiğinde olan Hakan Yılmaz Haftasonu dergisine evliliğiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte o Açıklamalar:

Magazin

HAKAN YILMAZ EVLİLİĞİNİ ANLATTI Evlenince romantizm ölüyor mu?

Aslında ölmemesi gerek. Bence ölmüyor ama ölenlere bakarsak demek ki, evlilikte aşk büyüsü yavaş yavaş kendini alışkanlığa, bildiğimiz o sevgiye ve yapamamazlığa döndükten sonra, demek ki romantizm bitiyor. Romantizm aşkla birlikte var olan bir şey.

Her gün birliktesiniz, yan yanasınız, sürpriz yapmaya bazen vaktiniz olmayabilir. Haftada iki-üç gün görüştüğünüz kız arkadaşınıza bazı planlar yapabilirsiniz, özleyebilirsiniz ama evlilikte bu pek olmuyor. Ben de çok uzun yıllar evli kaldım. Acayip birbirinize alışıyorsunuz, romantizmi düşünemiyorsunuz. Orada olduğunu biliyorsunuz. O da biliyor ki, kapıyı açacak sen içeri gireceksin. Romantizm şart aslında evliliklerde. Ben evliliğim boyunca eşime çok romantizm yaşattım.

Evliliğinizin bitme sebebi neydi?

Henüz resmen ayrılmadık, mahkeme sürüyor. Neden bittiğini inanın ben de bilmiyorum. Kendiliğinden bitti. Bazen biter ya, işte öyle!

Evden ayrıldıktan sonra ne hissettiniz?

Hiçbir şey. Yalnız yaşıyorum ve ben yine hep evdeyim. Evliyken de çok fazla dışarı çıkmazdım. İlk başta yalnızlık insanı biraz sarsıyor. 12 yıllık evliydim. Alışkın olduğum bir düzen vardı. Her sabah birisiyle uyanıyorsunuz, bir çocuğunuz var, bir sürü alışkanlığınız var. Olabildiğince kızımı görebiliyorum ama bu ilk iki, üç ay yalnızlık biraz koydu diyebilirim. Hiç öyle güzel olmuyor başlarda. Ama insan da bazen yalnız kalmayı istiyor. Kafasını dinlemeyi, kendi kendine konuşmayı ya da hiç kimseyle konuşmamayı özlüyor. Bu bir süreç. İki, üç aydan sonra hayat rayına oturuyor. İş başa düşüyor. Her işi yapmaya alışıyorsunuz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: