HAKER GROUP'TAN 10.YILA ÖZEL

Türkiye’ye Haker Group tarafından getirilen mucizevi cilt bakım markası Själ Skincare’in Kristin Petrovich’i en yeni ürünü, Konsantre Safir Yaşlanma Karşıtı Yüz Yağını duyurmaktan mutluluk duyar. Kristin ilk ürünlerini piyasaya sürdükten 10 yıl sonra Yaşlanma Karşıtı Yüz Yağı’nı Själ’ın 8 ürünlük koleksiyonuna ekliyor.

Magazin

HAKER GROUP'TAN 10.YILA ÖZEL Själ’ın Yaşlanma Karşıtı Yüz Yağı aromaterapistler ve kimyagerler tarafından uzun seneler üzerinde çalışılarak mükemmel hale getirildi. Yaşlanma Karşıtı Yüz Yağı, Själ’ın en son ürününden tam üç sene sonra piyasaya sürüldü. Güzellik editörlerinin ve Själ takipçilerinin de kabul ettiği gibi - Själ sık sık yeni ürün çıkaran bir marka değil. Bunu yaptığında beklemeye değer ürünler piyasaya sürüyor!

Bugün piyasada bulunan diğer yüz yağlarının aksine, Konsantre Safir yatıştırıcı ve onarıcı faydaları olan ciddi bir anti-aging tedavisi yağıdır. Nadir bulunan temel yağların ve supra-3 vitamininin özenli karışımından oluşan ürün, gözle görülür şekilde kırışıklık gideren, cilde esneklik kazandıran, dolgunluk veren ve canlandıran tescilli anti-aging bio-aktif kompleks ile tasarlandı. Konsantre Safir cilt onarımı için gerekli olan besinleri sağlayarak, cildi daha derin bir seviyede nemlendirir. Buna ek olarak, anti-bakteriyel ve anti-mikrobik özellikleri ile cildin stres ve dış etkenlerden gördüğü zarar ile savaşır.

Sakin mavi rengi yatıştırıcı, tedavi edici ve anti-inflamatuar özelikler ile bilinen papatyadan doğal yollarla elde edilmiştir.

Bu ‘sıvı ipek’ yağ hafif olup, Himalayalar’in mavi safirlerinin enerjileri ve berraklık, denge ve sakinleştirici özellikle ile bilinen akuamarin değerli taşları ile demlenerek hazırlanmıştır.

Konsantre Safir cilt tarafından hızlıca emilir ve hem kadın hem de erkeklerin takdir edeceği yumuşak bir yaşlanma karşıtı kalkan oluşturur.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: