HAKSIZ YERE ELEŞTİRİLİYOR

İbrahim Tatlıses, gazetecilerin soruları üzerine son dönemde kavgalı olduğu Tarkan'a destek verdi.

Magazin

HAKSIZ YERE ELEŞTİRİLİYOR Uludağ'da sahneye çıkan İbrahim Tatlıses, konser öncesi gazetecilerin soruları üzerine son dönemde eleştirilen Seda Sayan ve Tarkan'a destek verdi. Tatlıses, "Seda istediği kişiyle beraber olabilir. Tarkan'ı eleştirenler ise haksızlık yapıyor" dedi.

Uludağ'da düzenlenen 'Whitefest 2008' organizasyonu kapsamında sahneye çıkan İbrahim Tatlıses, en güzel şarkılarını üniversite öğrencileri için seslendirdi. Yaklaşık 1500 kişinin katıldığı organizasyonda Tatlıses, şarkılarıyla gençleri coşturdu.

Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Tatlıses, Tarkan'ın son albümü ve Seda Sayan'ın yeni aşkı Onur Şan'la ilgili sorular üzerine şunları söyledi:

"Tarkan'ın son albümü 'Metamorfoz' gerçekten güzel bir albüm. Eleştirenler haksızlık yapıyor. Türkiye'de meyve veren ağaç her zaman taşlanır. Tarkan da fazla meyve veriyor. Seda Sayan'ın özel hayatı ise beni ilgilendirmez. Ancak Seda, istediği kişi ile beraber olabilir. Ben sadece onun iyiliğini isterim."

Sosyete izledi

Tatlıses'in yaklaşık 3 saat süren konserini izleyenler arasında Ajda Pekkan'ın kardeşi Semiramis Pekkan da yer aldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: