Hala neyin tribi bu?

Kerem Alışık ve Songül Öden’in aşk yaşadığını sağır sultan bile duymuşken, ikilinin hala garip tavırlar takınmasını anlamak mümkün değil.

Magazin

Hala neyin tribi bu? Uzun yıllardır birlikteler. Evet ilişkinin başlangıcında kimse bilmesin istedikleri için gizli saklı takılmış olabilirler sağda solda. Ama artık biliniyorsunuz. Aynı evi paylaşıyorsunuz. Mekandan ayrı ayrı çıkmalar, gizemli haller ne Kerem Alışık olğunluğuna yakışıyor, ne de Songül Öden saygınlığına.

Çünkü tutundukları bu tavır, ilişkilerine saygı göstermek filan değil. Bilakis karşısındaki insanlara saygısızlık! Çıkarsın mekandan birlikte, sorulara yine yanıt vermek istemiyorsan vermezsin ama el ele iyi akşamlar dersin, muhabirlere gülümsersin ve mekandan ayrılırsın. Artık sizin ilişkiniz bunu gerektiriyor çünkü. Çünkü siz ve sizin gibiler belirli bir olgunluktasınız. Ama yeni nesil genç popüler ünlülerin çoğu bu konuda daha medeni ve karşısındakine daha saygılı.
Bu ilk değil, son değil. Hadi diyelim bu son yakalanışınızda canınız sıkkındı. Ama hep mi canınız sıkkın sizin; hiç mi gülmezsiniz siz!

Bu gizli saklı haller, tripler size hiç mi hiç yakışmıyor!

Bu kadar uzun yıllık bir ilişki, bir güler yüzü hak ediyor bizce! Tamam ortalara dökülün, mutlu aşk tablosu çizin demiyoruz ama görüntülendiğinizde kaçmak, ayrı ayrı mekandan çıkmak da nedir?

Bilmem farkında mısınız ama biz sizin birlikte olduğunuzu biliyoruz; saklanmanıza gerek yok! Hele bu çocukçalığın hiç lüzumu yok!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: