HALİL ERGÜN GAZA GETİRDİ

20 günde 11 kilo vermeyi başaran usta oyuncu Halil Ergün rejim yapmak isteyen ünlü erkekleri gaza getirdi. Özcan Deniz 20 günde 6 kilo; Kenan Doğulu ise yaz başından beri 23 kilo verdi. Okan Bayülgen'in hedefi rockçı Mick Jagger gibi olmak!..

Magazin

HALİL ERGÜN GAZA GETİRDİ Ünlü erkekleri de diyet telaşı sardı!
Yeterli besin almazsanız eksiklik sendromu çıkar Kadınlar gibi artık erkekler de görünüşlerine dikkat etmeye ve kilo verme derdine düştü. Kadın sanatçıların yanısıra artık erkek sanatçılar da yediklerine son derece dikkat ediyor, özel mönülerle forma giriyor. Özellikle birkaç sanatçı var ki, kısa sürede verdikleri kilolarla büyük dikkat çekiyor...

Ergün çimen içti
İlk olarak Halil Ergün, geçtiğimiz haftalarda kendini Kuşadası Davutlar Köyü'nde bir sağlık merkezine kapatmış ve 20 günde 11 kilo vermişti. Çimen suyu içip bol bol meyve yiyen Ergün, hayatında ilk kez yoga yaptığını söylemiş ve 'Rejime devam ediyorum. Biraz daha kilo vereceğim' diye konuşmuştu.

Deniz meyve yedi
Ergün'den sonra Özcan Deniz de 20 günde 6 kilo verdi. Deniz, sık ve az yeme kuralına uyup sebze ve meyve ile beslendiğini söyledi. Ünlü sanatçı şöyle konuştu: 'Zeytinyağlı yemekler dışında başka bir şey yemedim. Ana yemeğim hep meyve oldu. Akşam 19.00'dan sonra asla hiçbir şey yemedim. Bol su içtim. Hedefim, 4 kilo daha vermek.'

Doğulu yoga yaptı
Diyet yapanlar kervanına ünlü şarkıcı Kenan Doğulu da katıldı. Doğulu, yaz başından bu yana 23 kilo verip incecik bir görüntüye sahip oldu. Mide rahatsızlığı yüzünden yediklerine hep dikkat ettiğini söyleyen Doğulu, yoga yapmaya başladı. Yakışıklı sanatçı, sık sık meyve çayları içtiğini de söyledi.

Bayülgen'in sırrı?
Son olarak kısa sürede kilo veren bir diğer isim de Okan Bayülgen oldu. Bir diyetisyen yardımı ile birkaç haftada 13 kilo veren Bayülgen'in sırrı ise günde altı öğün yemek. Sık ve az yediğini söyleyen Bayülgen, ünlü star Mick Jagger gibi zayıf olmak istediğini açıklayıp rejime devam ettiğini belirtti.

Yeterli besin almazsanız eksiklik sendromu çıkar
İç hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Ziya Mocan, sağlıklı kilo verme programında, haftada bir kilo verildiğine dikkat çekiyor ve şöyle devam ediyor: 'Hastanın sağlığını tehdit eden bir sağlık problemi yoksa, hasta 100-150 kilonun üzerinde değilse, haftada bir-bir buçuk kilo verebilir...' Hızlı kilo vermenin sağlık açısından tehlikeli olduğunu söyleyen Mocan, 'Tek yönlü beslenmelerde vitamin eksikliği ve buna bağlı olarak halsizlik oluşur. Eğer besinleri yeterli almazsanız; eksiklik sendromu ortaya çıkar. Bu, cinsel hayattan tansiyona kadar tüm vücudu etkileyebilir' diyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: