HALİL ERGÜN SON ROLÜYLE ŞAŞIRTACAK!

Halil Ergün, ünlü yönetmen Ali Özgentürk'ün yeni filmi 'Beni Sev'de; 'Bartok Celil' adındaki ihtiyar deli rolüyle sinemaseverleri şaşırtacak!

Magazin

HALİL ERGÜN SON ROLÜYLE ŞAŞIRTACAK! ERATİK'E YATAK, ERGÜN'E MAKYAJ
Yönetmen Ali Özgentürk, yeni filmi 'Beni Sev'i tamamladı. Film, ilk kez 17-25 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan 18. Adana Altın Koza Film Festivali'nde gösterilecek. Özgentürk son filminde; Yeşim Salkım'ın eşi Hakan Eratik'i senaryo gereği yatağa soktu; Halil Ergün'ü ise makyajla yaşlandırıp dede yaptı.

KONUK OYUNCU OLARAK YER ALDI
Filmde konuk oyuncu olarak yer alan Ergün, hikayenin geçtiği dağ köyünde, herkesin sevdiği bir deli olan 'Bartok Celil' karakterini canlandırdı. Yönetmen Ali Özgentürk, "Son filmimin galasını, memleketim olan Adana'da yapmaktan dolayı heyecan ve gurur doluyum" dedi.

YILLAR SONRA ÇIKAN SIR
Hakan Eratik filmde 'Recep', Sezen Eray ise nişanlısı 'Ebru' rolünde... 'Recep', nişanlısının köyüne gidiyor ve orada yıllar önce öldürülen dedesinin katilini öğreniyor. Katil; nişanlısının dedesi çıkıyo
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: