Halil Sezai Avusturya’da ölümden döndü!

Avusturya'da konser veren ve bir türlü uyuyamayan Halil Sezai’nin aklına ilaç geldi. Uyku hapı yutan Sezai, sabah uyanamadı. Zehirlenen müzisyen Viyana’da tedavi görüp Türkiye'ye döndü.

Magazin

Halil Sezai Avusturya’da ölümden döndü! Cumartesi gecesi vereceği konserden bir gün önce stüdyoda sabahlayan Sezai, hiç uyumadan uçağa binerek Viyana’ya gitti.

Uçaktan indikten sonra uykusu kaçan Sezai'nin, konserden bir kaç saat önce Viyana sokaklarında dolaştı, müzeleri gezip, bol bol fotoğraf çekti. Saat 21.00’de başlayan ve iki saat süren konser ardından otele dönen Halil Sezai, bir türlü gözlerini kapatamayınca, çareyi uyku ilacında buldu. Ertesi sabah uçağının kalkmasına saatler kala sesi çıkmayan Sezai’nin asistanı odaya girdiğinde şoke oldu.

Elleri ve yüzü şişen, bilinci yerinde olmayan sanatçı apar topar hastaneye kaldırıldı. İlaç zehirlenmesi geçiren Halil Sezai, bir gün süren tedavinin ardından Türkiye’ye döndü.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: