HALİL SEZAİ PAL FM ÖDÜLÜNÜ İADE ETTİ!

PAL FM Ödül Töreni'nde Halil Sezai krizi..

Magazin

HALİL SEZAİ PAL FM ÖDÜLÜNÜ İADE ETTİ! Dün gecce Billionare Clup'te PAL FM'in ödül geccesi düzenlendi. Düzenlenen geccede son zamanların fenomen ismi Halil Sezai'ye "yılın en iyi çıkış yapan sanatçısı" ödülü verileceği anons edildi, ışıklar karartıldı ve Halil Sezai elinde gitarıyla sahneye çıktı. Playback bir şarkı seslendirdi. Işıklar yandığında ise gerçek ortaya çıktı. Sahnedeki Halil Sezai değil komedyen Hayrettin'di. Hayrettin kötü bir şekilde Halil Sezai taklidi yapıyordu. Daha sonra işi daha da abartarak sahneye bir kaç arkadaşı daha çıktı ve taklit giderek abartılı bir hal aldı.

Bu durum karşısında Halil Sezai'nin yapımcısı Ahmet Çelenk, geccenin sunucusu Burcu Esmersoy'a ricada bulunarak sahneye çıktı ve şu sözleri sarfetti...

"Halil Sezai gülmeyi çok seven bir insandır. Fakat bu durum kendi taklitinin bu şekilde yapılmasına izin vermesi anlamına gelmez. Bu durumdan ötürü Halil Sezai artık hiçbir ödül törenine katılmayacaktır ve PAL FM'den aldığı bu ödülü de geri iade ediyoruz"

Bu konuşmanın ardından Burcu Esmersoy durumu toparlayarak ödül geccesini sunmaya devam etti...

PAL FM HALİL SEZAİ'YE VETO KOYUYOR!

Ödül geccesininde yaşanan bu olayın ardından PAL FM'in de artık Halil Sezai şarkıları çalmayacağı da konuşulanlar arasında.. Bakalım ilerleyen günlerde bu tatsızlık ne boyutlara ulaşacak...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: