HALİS AĞA EŞİNİ KULÜBEYE YOLLADI!

Halis Ağa, intihara teşebbüs eden 18 yaşındaki eşi Nazlıcan’ı annesine gönderdi

Magazin

HALİS AĞA EŞİNİ KULÜBEYE YOLLADI! Halis Toprak, intihara teşebbüs eden 18 yaşındaki eşi Nazlıcan’ı, Aslanlı Köşk’ün içindeki müştemilata, annesinin yanına yolladı

18 yaşındaki Nazlıcan’ın sık sık ağlama krizlerine girdiği ve annesinin sakinleştirdiği öğrenildi.

Anne Şehrinaz, “Oğlumu içeri almazsanız polis çağırırım” deyince Nazlıcan Tağızade’nin ağabeyi köşke girebildi.

İntİhara kalkışan eşi Nazlıcan Tağızade’yi şoförüyle hastaneye gönderip sağlık durumu yerine ’hastaneye ne kadar ödedin?’ diye soran Halis Toprak genç eşine karşı ilgisizliğini dün de sürdürdü. Toprak, bir kutu hap içerek canına kıymak isteyen Nazlıcan’ın ne yanına gitti, ne de sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Ayrıca eşini Aslanlı Köşk’teki odasından annesi Şehirnaz Tağızade’nin kaldığı müştemilata gönderdi. Dün akşam da Antalya’da yaşayan 26 yaşındaki ağabeyi Nazlıcan için İstanbul’a geldi. Ancak Halis Toprak’ın ‘O çocuğu içeriye kesinlikle almayın’ diye talimat verdiği öğrenildi. Bunu duyan anne Şehrinaz’ın ise çılgına döndüğü ve ‘Oğlumu içeri almazsanız polisleri buraya çağırırım’ sözleri üzerine Nazlıcan’ın ağabeyinin köşke girebildiği öne sürüldü. Nazlıcan artık annesi, kız kardeşi ve ağabeyi ile birlikte Aslanlı Köşk’ün müştemilatında yaşıyor.

Toprak’la ilgili şok iddialar

* Eşine intihara kalkıştığı akşam ’Beni boşa, senden kurtulmak istiyorum’ diye baskı yaptı.

* ’Senin ve ailenin geleceğini güvence altına alacağım’ dediği genç eşine boşanırken tek kuruş ödememek için boşanma davasını onun açmasını istedi.

* Genç eşinin ’Benim geleceğimi güvence altına alabilecek bir şey yap, istikbalimle oynama’ sözlerine olumsuz yanıt verdi.

* Nazlıcan’a sürekli hakaret etti ve onun psikolojisini bozdu.

* Genç kız intihara kalkıştığı cumartesi akşamı hastanede ölüm kalım savaşı verirken Toprak ise yatağında uzanıp istifini bozmadı.

* Nazlıcan’ı hastaneye götüren şoförüne ilk ’Hastaneye ne kadar ödedin’ diye sordu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: