Halit Ergenç: Bu gecce dışarı çıkma sırası bende!

Halit Ergenç, Asmalımescit’te bir mekân çıkışı görüntülendi. Eşi Bergüzar Korel’le oğulları Ali'yi evde yalnız bırakmamak için geccelere sırayla çıkan Ergenç, "Bu gecce dışarı çıkma sırası bende" diyerek espri yaptı.

Magazin

Halit Ergenç: Bu gecce dışarı çıkma sırası bende! Bir arkadaşının doğum günü partisinden çıktığını belirten oyuncu, yeni filmi Ali&Nino’nun çekimleri için gittiği Azerbaycan’da havaalanını birbirine kattı haberlerine açıklık getirdi.

Bu insanları anlamıyorum diyen oyuncu, ‘’Ben havaalanında saatlerce beklemişim. Daha önce bizim işin bittiği de söylenmişti. İnsanlar konuşuyor ama ne konuşuyor bilmiyorum. İnsanlar bizi çok iyi karşıladı’’ dedi.

Sabah saatlerinde Halit Ergenç’in, Pera'da bir mekândan başka bir mekâna geçtiği sırada sokakta olay çıkardığı iddiası yayıldı. Gecce yarısı bıçakla bir kişinin yaralandığı bir tartışmaya adı karışan oyuncunun, ‘’ Olayı duymadım. Benim orada olduğum söylenmiş. Ben böyle bir şey bilmiyorum benimle alakası yok’’ dediği öğrenildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: