Halit Ergenç: Hayatımızdan ödün veriyoruz...

Önceki gün eşi Bergüzar Korel ve oğlu Ali ile Etiler’deki bir restorandan çıkarken görüntülenen Halit Ergenç, dizi oyuncularının bölüm başına aldığı ücretlerin eleştirilmesine tepki gösterdi.

Magazin

Halit Ergenç: Hayatımızdan ödün veriyoruz... Kanal D'de ikinci sezonu ile ekrana gelmeye hazırlanan "Vatanım Sensin"in başrol oyuncusu Halit Ergenç, dizi oyuncularının bölüm başına aldığı ücretlerin eleştirilmesine tepki gösterdi.

Önceki gün eşi Bergüzar Korel ve oğlu Ali ile Etiler’deki bir restorandan çıkarken görüntülenen ünlü oyuncu, aldığı ücretle ilgili eleştiriler hatırlatılınca şöyle dedi: “Deli gibi çalışıyoruz, alnımızın teriyle kazanıyoruz. Ne yapıyorsak karşılığını alıyoruz. Kimsenin bunun hesabını sormaya hakkı yok. Çok çaba sarf ediyoruz ve birçok noktada hayatımızdan ödün veriyoruz. Sanki bedavadan yaşıyoruz gibi gösteriyorlar. Olabilseydi, herkes şöhret olurdu.”

NE YAZLIK NE DE KIŞLIK ALDIK!
Ergenç, Yunanistan’dan ev aldıkları iddiasına da yanıt verdi: “Ne yazlık aldık ne kışlık. Hiç öyle bir şey yok. Ayrıca çıkan haberlerde bahsedilen yerlere de hiç gitmedik.”

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: hurriyet.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: