Halit Ergenç kuralını bozdu!

"Vatanım Sensin" dizisinden sonra bir süre dinlenmek istediği için gelen tüm projeleri reddeden Halit Ergenç, aldığı çok iyi bir teklif üzerine kararını değiştirdi.

Magazin

Halit Ergenç kuralını bozdu! Halit Ergenç, "Vatanım Sensin" ile yorucu geçen 2 sezonun ardından başka bir projede yer almak istemediğini dile getirmiş ve gelen tüm teklifleri geri çevirmişti. Ancak Ergenç, son olarak çok iyi bir teklif gelmesinin ardından fikrini değiştirdi ve Fas filmi ‘Casablanca’da rol almak için anlaştı. Ergenç’in bol yıldızlı projede yer almak için 1 milyon dolar ücret aldığı söyleniyor.

Takvim Gazetesi’nin özel haberine göre; ‘Muhteşem Yüzyıl’daki performansıyla şöhreti Türkiye sınırlarını aşan usta oyuncu; Fas, Mısır ve Fransa’da çekilecek olan ‘Casablanca’ isimli filmde boy gösterecek. Başrolü Mısırlı dünyaca ünlü aktör Amir Karara ile paylaşacak olan Ergenç, filmde bir mafya babasını canlandıracak. Ergenç’in ‘Casablanca’ filminde rol alacağını ise Amir Karara duyurdu. Sosyal medya hesabından Ergenç’in fotoğrafını paylaşan aktör, “Onunla aynı filmde rol alacağım için çok gururluyum” notunu düştü.

İşte o paylaşım:

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: