Halit Ergenç saldırıya uğradı!

Ünlü oyuncu Halit Ergenç, bugün sabah saatlerinde trafikte şehir magandalarının saldırısına uğradı.

Magazin

Halit Ergenç saldırıya uğradı! Oyuncu Halit Ergenç bu sabah trafikte tatsız bir olay yaşadı. İki kişinin içerisinde olduğu bir araç, seyir halindeki araçların arasında tehlikeli hareketler yaptı. Ergenç, şahıslara yol vermedi. Bunun üzerine ünlü oyuncunun aracının önüne kırarak duran iki kişi, arabadan inerek Ergenç'le önce tartışmaya başladı. Sonrasında ise tartışma kavgaya dönüştü. Fiziksel saldırıya uğrayan başarılı oyuncu, soluğu karakolda aldı. Şahıslardan şikayetçi olan Ergenç, durumu sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı. Ünlü oyuncu şu ifadeleri kullandı:

"Bugün sabah saatlerinde trafik güvenliğini tehlikeye sokacak şekilde seyreden bir araç içerisinden inen iki kişinin tehdit, hakaret ve fiziksel saldırısına uğramış bulunmaktayım. Konu ile ilgili resmî makamlar nezdinde gerekli işlemleri başlattım. Trafik kurallarını ihlal ederek, toplumun güvenliği tehdit eden bu davranış biçimiyle ilgili tüm yasal haklarımı kullanarak, konunun takipçisi olacağımın bilinmesini isterim."


Halit Ergenç açıkladı!

Halit Ergenç açıkladı!Ozan Güven rolü Halit Ergenç'e kaptırdı!

Ozan Güven rolü Halit Ergenç'e kaptırdı!Halit Ergenç'in yeni imajı şaşırttı!

Halit Ergenç'in yeni imajı şaşırttı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: