Halit Ergenç: "Yüzüme yumruk attı!"

Haziran ayının ilk günlerinde trafik magandalarının saldırısına uğrayan Halit Ergenç, şahısların yüzüne yumruk attıklarını ve şikayetçi olduğunu söyledi.

Magazin

Halit Ergenç: "Yüzüme yumruk attı!" Ünlü oyuncu Halit Ergenç, geçtiğimiz haftalarda, trafikte tehlikeli hareketlerde bulanan iki kişiyle tartışmış ve bu tartışma kavgaya dönüşmüştü. Ergenç, o anları sosyal medyadan "Bugün sabah saatlerinde trafik güvenliğini tehlikeye sokacak şekilde seyreden bir araç içerisinden inen iki kişinin tehdit, hakaret ve fiziksel saldırısına uğramış bulunmaktayım. Konu ile ilgili resmî makamlar nezdinde gerekli işlemleri başlattım. Trafik kurallarını ihlal ederek, toplumun güvenliği tehdit eden bu davranış biçimiyle ilgili tüm yasal haklarımı kullanarak, konunun takipçisi olacağımın bilinmesini isterim." sözleri ile anlatmıştı.

Halit Ergenç saldırıya uğradı!

Halit Ergenç saldırıya uğradı!başarılı oyuncuü, trafikte kavgaya karıştığı kamyonet sürücüsü Mahmut A. ile yeğeni Yunus Emre A.’dan şikayetçi oldu ve şahısların yüzüne yumruk attığı ifade etti.

Halit Ergenç açıkladı!

Halit Ergenç açıkladı!Bergüzar Korel, sırrını paylaştı!

Bergüzar Korel, sırrını paylaştı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: