Halit Ergenç'in yeni dizisindeki partneri Cansu Dere

“Muhteşem Yüzyıl”dan sonra ekranlara ara veren Halit Ergenç, yeniden bir dönem dizisinde rol alacak. Ünlü oyuncunun dizideki partneri ise Cansu Dere olacak.

Magazin

Halit Ergenç'in yeni dizisindeki partneri Cansu Dere Halit Ergenç, “Muhteşem Yüzyıl”ın ardından yeniden bir dönem dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Uzun bir süre ekrandan uzak kalan Ergenç, bir ay önce O3 Productions şirketiyle sözleşmesini yenilemişti. Aylardır üzerinde çalışılan ve Ergenç'inde fikri alınan senaryo için hikaye belirlendi. Senaryo ekibi bir sonraki sezonunda başlayacak dizi için şimdiden senaryoyu yazmaya başladı.


Bir dönem dizisi olacak yapımda Ergenç’e partner olarak Cansu Dere'yle anlaşıldı. Yapım şirketi konuyla ilgili “Önceliğimiz senaryonun son halini Halit Ergenç’in beğenmesi. Ergenç’le birlikte rol alacak kadın oyuncuya en son onay verilecek” açıklamasını yaptı.


2009 yılında “Acı Aşk” adlı filmde birlikte başrolü paylaşan Cansu Dere ve Halit Ergenç, “Muhteşem Yüzyıl”da da beraber rol almıştı. Dere, Kanuni rolüne hayat veren Ergenç’in cariyesi olarak izleyici karşısına geçmişti. Dere ve Ergenç, bu projeyle üçüncü kez birlikte rol alacak.

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: