Halit Ergenç'in yeni dizisinde partner krizi

Halit Ergenç'in yeni dizisi "İzmir 1918"de partner krizi çıktı.

Dizi Galeri

Halit Ergenç'in yeni dizisinde partner krizi Muhteşem Yüzyıl'daki Kanuni Sultan Süleyman rolünün ardından 2 yıl sonra yine bir dönem dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor.


Yeni sezonda başlaması planlanan "İzmir 1918" adlı dizinin başrolünde Halit Ergenç'in yer alacağı kesinleşirken oyuncuya eşlik edecek kadın oyuncu konusunda kriz yaşanıyor.


Uçankuş'un haberine göre; Birçok isim üzerinde duran yapımcılar son olarak Songün Öden'de karar kıldı. Ancak Öden'le resmi bir anlaşma henüz sağlanamadı. Dedikodulara göre Halit Ergenç, eşi Bergüzar Korel'le aynı projede yer almak istediğini söyledi. Yapımcılar şimdi kendi istedikleri isim olan Songül Öden ve Ergenç'in teklif ettiği kişi olan Korel arasında seçim yapacak.


Ergenç, geçtiğimiz günlerde de basın mensuplarının "Yeni projenizde en çok kiminle oynamak istersiniz?" sorusuna "En çok eşim Bergüzar'ı kendime yakıştırıyorum" demişti. Dizide evli ve 2 çocuklu Cevat isimli halk kahramanını canlandıracak olan Halit Ergenç'in peşinde olan Yunan kadın karakterini Canan Ergüder oynayacak. Haluk Bilginer'e de komutan rolü için teklif götürüldü.

Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: