HALİT ERGENÇ'TEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR!

Magazin

HALİT ERGENÇ'TEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR! Kanal D'de yayınlanan, Ömür Gedik'in hazırlayıp sunduğu 'Cinemania' programının önceki günkü konuğu 'Misafir' filminin başrol oyuncusu Halit Ergenç birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.

AŞK BİTİNCE BİTER
Gedik'in "Mutlu bir evliliğin sırrı nedir?" sorusuna ünlü oyuncu, şöyle cevap verdi: "Evlilik bir ağaç gibi. Tohumu çok önemli ve o tohum da aşk. Eğer âşık olduğunuz kişiyle evlenirseniz, fırtınaları atlatıyorsunuz. Kimse hayatı tozpembe yaşamıyor. İş olsun, hayat şartları olsun, bir sürü şey insanı zorluyor, evliliği sınıyor. Birbirine tutunabildiğin, saygı gösterebildiğin kadar ayakta kalıyor evlilik... Köklerin dibe doğru uzuyor, uzadıkça da dalları yukarı çıkmaya başlıyor. Yani çiftlerin birbirine karşı duydukları aşk en önemlisi. Ancak aşka âşık bir insansan, aşk bitince tabii ki başka aşk istersin."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: