HALLE BERRY'DEN İLGİNÇ İTİRAF!

Halle Berry, Hollywood’ta şok etkisi yaratan bu ayrılığın iç yüzünü Vogue Dergisi’ne anlattı

Magazin

HALLE BERRY'DEN İLGİNÇ İTİRAF! Kendisinden dokuz yaş küçük manken Gabriel Aubry ile sürdürdüğü dört yıllık ilişkiye geçtiğimiz haftalarda nokta koyan Oscarlı aktris Halle Berry, Hollywood'ta şok etkisi yaratan bu ayrılığın iç yüzünü Vogue Dergisi'ne anlattı. Derginin eylül sayısına kapak olan seksi aktris, kızı Nahla'nın babası olan Aubry'nin çok özel bir adam olduğunu söyledi. Ayrılmalarının nedeninin kendisinin başka bir erkekle aşk yaşaması olduğunu iddia eden çevrelere ateş püsküren Berry, şöyle konuştu:

"AŞKIMIZ BİTTİĞİ İÇİN YOLLARIMIZ AYRILDI"
“Hakkımda öne sürülen asılsız iddialardan çok sıkıldım. Yaşadığım ayrılık hakkında ilk ve son kez konuşuyorum. Bundan sonra ne kendim bir yorumda bulunacağım ne de söylentiler için canımı sıkacağım. Şu anda hayatımda hiç kimse yok. Gabriel'la yollarımızı ayırdık çünkü aşkımız bitti. Ama birbirimizi insan olarak hâlâ çok seviyoruz. Şu anda benim kalbim boş. Ancak kalbimi aşka kapatmadım. Karşıma doğru insan çıkarsa, yeni bir ilişki yaşamaya hazırım.” Gabriel Aubry ile evlerini ayırdıklarını belirten Berry, “Biz artık sadece çok iyi iki arkadaşız. Ayrı evlerde yaşasak da, kızımız Nahla'yı birlikte büyüteceğiz” diye konuştu. Aubry'nin hayatı boyunca kendisini tamamen ait hissettiği tek erkek olduğunu belirten güzel yıldız, sözlerini şöyle sürdürdü:

"KIZIMIZI BİRLİKTE BÜYÜTECEĞİZ"
“Bugüne dek hayatımdan birçok erkek geçti. Bunlardan Eric Benet'la üç yıl süren bir evlilik yaşadım. Ama o da dahil hiç kimseden çocuk yapmayı arzulamadım. Gabriel'ın çok yumuşak bir enerjisi var, o hayatımda tanıdığım en duygu dolu adam. İyi ki onun çocuğunun annesi oldum. Kızım için ondan daha iyi bir baba hayal edemiyorum. İlişkimi en doğru şekilde sürdüremedim ama dünyanın en doğru adamından çocuk yaptım. Bunun için Tanrı'ya şükrediyorum. Aynı şeyleri, Gabriel'ın da benim için hissettiğinden eminim.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: