Haluk Akakçe DB-Berdan podyumunda!

Ünü dünyaya taşan çağdaş sanatçı Haluk Akakçe, Deniz-Begüm Berdan’ın defilesinde podyuma çıktı.

Kadın

Haluk Akakçe DB-Berdan podyumunda! Deniz-Begüm Berdan’ın “Kendini Sevenler Kulübü” defilesi, yenilikçi ve pozitif tavrı ile podyuma damgayı vurdu.

"KENDİNİ SEVENLER KULÜBÜ"
DB BERDAN, 'Kendini Sevenler Kulübü' ile 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda bütün ayrımları yok sayanları, eşitliğe inananları bir araya getirdi. Defileye Sitare Kalyoncu, Pınar Altuğ, Kıvılcım Ural, Sinem Yıldırım, Etel Baler, Lara Sayılgan, Rachel Araz, Aslıhan Abacı, Tamer Yılmaz, Beran Özel, Hande Can, ve Emel – Nejdet Ayaydın gibi birçok ünlü isim katıldı.

"GEZEGENİNE İYİ BAK"
Cinsiyet hakları, ekosistemin sürdürülebilirliği gibi meseleleri önemseyen marka, koleksiyonun büyük bir kısmında organik kumaşlar ve çevreye duyarlı baskılar kullanıyor. “Gezegenine iyi bak, soğuk suda yıka, güneşte kurut, geri dönüştür ya da bağışla.” olan marka söylemine hakkını veriyor.

'THE SMILEY COMPANY'
Koleksiyonun en önemli özelliklerinden biri de yıllardır insanlara 'gülümsemeleri' gerektiğini söyleyen, “Gülümsemeye Zaman Ayırın” mesajını benimseyen 'The Smiley Company' ile işbirliği içerisinde hazırlanmış olmadı.

HALUK AKAKÇE PODYUMDA!
Dünyaca ünlü çağdaş sanatçı Haluk Akakçe, arkadaşı Bennu Gerede aracılığı ile Deniz-Begüm Berdan’ın defilesinde yer aldı. Ünlü sanatçı geceye damgasını vurdu.Bunlarda ilginizi çekebilir: