Haluk Bilginer, çapkınlık turunda yakalandı

Eski eşi Aşkın Nur Yengi ile barışan, yazın Yengi ve kızı Nazlı’yla birlikte tatile çıkan Haluk Bilginer önceki gece çapkınlık turunda yakalandı.

Magazin

Haluk Bilginer, çapkınlık turunda yakalandı HT Magazin'den Nuri Altuntaş'ın haberine göre, Zerrin Tekindor’dan ayrıldıktan sonra, kızı Nazlı’nın annesi Aşkın Nur Yengi ile barışan Haluk Bilginer, önceki akşam felekten bir gecce çaldı. Cihangir’deki bir balıkçıda üç kadınla yemek yiyen usta oyuncu, beş saat kaldıkları mekândan çıkarken objektiflere yakalandı.

ELİYLE YÜZÜNÜ GİZLEMEYE ÇALIŞTI

Bilginer ve yanındaki arkadaşı flaşların patlamasıyla büyük şok yaşadı. Genç kadın eliyle yüzünü gizleyip koşar adım taksiye binerken morali bozulan ünlü oyuncu, sakin görünmeye çalıştı. Soruları yanıtsız bırakan Bilginer, arkadaşıyla aynı taksiye binip gözden kayboldu. Bilginer’in taksideki diğer arkadaşı da görüntü vermemek için yüzünü gizlemeye çalıştı. Bilginer ve Yengi, kızları Nazlı ile Miami’ye tatile giderken havalimanında böyle görüntülenmişti. (Kaynak: haberturk.com)

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: