Haluk Levent: 3 partiden teklif aldım ama...

Haluk Levent, verdiği bir röportajda 3 partiden teklif aldığını söyledi. Levent, "Siyaset benim işim değil, hiçbir zaman da girmeyi düşünmüyorum" dedi.

Magazin

Haluk Levent: 3 partiden teklif aldım ama... Ünlü şarkıcı Haluk Levent, Posta Gazetesi'nden Canan Danyıldız'a verdiği röportajında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Haluk Levent, sözünü tuttu!

Haluk Levent, sözünü tuttu!Haluk Levent, 3 partiden teklif aldığını söyledi.

İşte o röportajın ilgili bölümü:

■ Bir size bakıyorum, bir de “Sosisçiyle, çobanla oyum bir değil” diyenlere...

“Namaz kılmayanların oyu sayılmasın” diyen de oldu. Her ikisi için de “Hayır” derim. Sistemi eleştirmek yerine kişiyi, sosisçiyi, çobanı konuşursan olmaz. Sıkıyorsa sistemi değiştirmek için sahaya in. Yoksa, “Evet kardeşim, senin oyun onlarla bir” derim. Çünkü değiştirmek için bir şey yapmıyorsun! Yaptıkları işle oyu bir tutarsan, olmaz.

Haluk Levent, Survivor'a katılacak mı?

Haluk Levent, Survivor'a katılacak mı?■ Tehdit alıyor musunuz?

Yeri geliyor muhalefeti, yeri geliyor hükümeti eleştiriyorum. Sosyal medyadan bazen küfür yiyorum. Ama herkes yiyor, ne yapabilirim? Ama tehdit almadım.

■ Siyasi partilerden teklif geliyor mu?

Özellikle birkaç aydır üç partiden de geldi.

Haluk Levent, Barış Akarsu için harekete geçti!

Haluk Levent, Barış Akarsu için harekete geçti!■ CHP, MHP ve AKP mi?

İsim saymayayım, doğru olmaz. Siyaset benim işim değil, hiçbir zaman da girmeyi düşünmüyorum. Ha belki bağımsız bir adaylık olabilir ama şu an partili olmanın bana yararı yok. Mevcut hiçbir siyasi partide kendi aynamı göremiyorum. Birine aklım yatsaydı, girerdim.

■ Niye olmasın?

Şu an konser verip paramı kazanıyorum, insanlara yardım ediyorum. Neden bir siyasi partiye girip sadece ona mensup olanlara sesleneyim ki? Siyaset bana ürkütücü geliyor.

Haluk Levent: Aleyna’yı ilk ben keşfettim

Haluk Levent: Aleyna’yı ilk ben keşfettimKaynak: posta.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: