Haluk Levent: AHBAP'ı bırakmıyorum!

Kurucusu olduğu Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP) hareketinin başkanlığını 2018'in Nisan ya da Mayıs ayında bırakacağını açıklayan Haluk Levent, bir yanlış anlaşılma olduğunu söyleyerek ABHAP'ı bırakmayacağını açıkladı.

Magazin

Haluk Levent: AHBAP'ı bırakmıyorum! Ünlü şarkıcı Haluk Levent, kurucusu olduğu ve birçok sosyal yardım ile faaliyete imza attıkları AHBAP'taki başkanlık görevinden önümüzdeki Nisan ya da Mayıs ayında ayrılacağını açıklamıştı.

Haluk Levent: 3 partiden teklif aldım ama...

Haluk Levent: 3 partiden teklif aldım ama...''Nisan sonu – Mayıs başı gibi devredeceğim AHBAP başkanlığına hangi ismi layık görürsünüz? Kısa açıklama ile birlikte fikirlerinizi yazın canlarım. Benim kafamda 2 isim var. Sizlerden gelen fikirler yeni isimleri düşünmemi sağlayabilir'' diyerek Twitter'dan kararı duyuran Haluk Levent, yeni başkan olarak beş isim önermişti.

Haluk Levent, sözünü tuttu!

Haluk Levent, sözünü tuttu!Yakında AHBAP yönetim kurulu olarak, Büşra Sanay, Cem Adrian, Fırat Tanış, Hayko Cepkin ve Mert Fırat ile görüşeceklerini açıklayan Haluk Levent, ''Bu isimlere teklif götüreceğiz. Hepsi birbirinden değerli isimler. Tek problem hepsi çok yoğun çalışıyor. Umarım kabul ederler'' demişti. Takipçileri ise Haluk Levent'e "AHBAP’ı bırakma" çağrısında bulunmuştu.

Haluk Levent, Survivor'a katılacak mı?

Haluk Levent, Survivor'a katılacak mı?Basında "AHBAP"ı bırakacağı yönünde haberle çıkan Haluk Levent, sosyal medya hesabından AHBAP'ı bırakmayacağını ve terk etmeyeceğini, sadece koltuk sevdasına dikkat çekmek için böyle bir karar aldığını açıkladı.

Haluk Levent, Barış Akarsu için harekete geçti!

Haluk Levent, Barış Akarsu için harekete geçti!"AHBAP'ı Bırakmıyorum"
Haluk Levent, Twitter hesabından "Değerli gazeteci arkadaşlarım. Ben AHBAP'ı bırakmıyor , terk etmiyorum. Yanlış anlaşılmasın. Ülkemdeki koltuk sevdasına dikkat çekmek için başkanlığı bırakıyorum. Yönetim kurulu üyesi olarak devamlı AHBAPLAR ile beraber olacağım." açıklamasında bulundu.


Haluk Levent: Aleyna’yı ilk ben keşfettim

Haluk Levent: Aleyna’yı ilk ben keşfettim

Bunlarda ilginizi çekebilir: