Haluk Levent isyan etti!

Kadın cinayetlerine dikkat çekmek için kurucusu olduğu AHBAP Derneği'nin bütün il başkanlarını kadınlardan oluşturan Haluk Levent, bu durumla "Haluk'un haremi" diye dalga geçen sahte hesaplarla ilgili açıklama yaptı. Levent bu kişilere "Leşsiniz, pisliksiniz, lağımsınız" dedi.

Magazin

Haluk Levent isyan etti! Haluk Levent, kadın cinayetlerine dikkat çekmek için AHBAP Derneği'nin bütün il başkanlarını kadınlardan oluşturmuştu. Levent, bu gün sosyal medyadan bu durumu ti'ye alıp "Haluk'un haremi" şeklinde paylaşım yapanlara sert çıktı.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Haluk Levent, "Kadın cinayetlerine dikkat çekmek için (toplantı) tüm AHBAP il başkanları kızlarımızdan oluşmuştu. Bu durumu "Haluk'un haremi" diye ti'ye alan bazı trol hesaplar, "Haluk'un başkanları hep kız, Haluk erkeklere cevap vermez" mantığıyla mizah yapıyorlar. Leşsiniz! Pisliksiniz! Lağımsınız!" dedi.

Haluk Levent'in kurduğu Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP) üyeleri insani yardıma yönelik çalışmaları ile biliniyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: