Haluk Levent, kurtardığı ’Ferdinand’ ile buluştu!

Kurban Bayramı’nın birinci günü Rize’nin İyidere ilçesinde hayvan pazarından firar eden, bayramın dördüncü günü de yüzerek Trabzon’un Sürmene ilçesinin sahiline gelen ve oradan kurtarılan ’Ferdinand’ adlı boğa, Haluk Levent’in kurucusu olduğu Ahbap Platformu tarafından satın alınmıştı. ’Ferdinand’ kurtarıcısı ile buluştu.

Magazin

Haluk Levent, kurtardığı ’Ferdinand’ ile buluştu! Kurban Bayramı’nın birinci günü Rize’nin İyidere ilçesindeki hayvan pazarından kaçan ve bayramın dördüncü günü de yüzerek gittiği Trabzon’un Sürmene ilçesinde kurtarıldıktan sonra şarkıcı Haluk Levent’in kurucusu olduğu Ahbap Platformu tarafından satın alınan ’Ferdinand’, ilk kez Haluk Levent ile bir araya geldi. İzmir’in kurtuluş günü olan 9 Eylül kutlamaları kapsamında konser vermek için kente gelen Haluk Levent, soluğu ’Ferdinand’ın bulunduğu Kemalpaşa’daki Kurtarılmış Çiftlik Hayvanları barınağında aldı.


Levent, ’Ferdinand’ın başını okşayarak "Ferdinand’ı kurtardım, buralara kadar gönderdim. Akıllı uslu duracak diye. Ama o kızların peşinden ayrılmıyormuş. Onun da şikayeti bana geldi" şeklinde espirili bir açıklama yaptı. Ferdinand’ın çiftlikte çok mutlu olduğunu dile şarkıcı, "Denizdeyken dişleri neredeyse tamamen dökülmüş. Zor bir durumdaydı. Şimdi veteriner kontrolünde. 6 ay sonra bütün dişleri yeniden yerine gelecek" dedi.

Haluk Levent: İnancım gereği vegan olamam!

Haluk Levent: İnancım gereği vegan olamam!Haluk Levent: AHBAP'ı bırakmıyorum!

Haluk Levent: AHBAP'ı bırakmıyorum!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: