HALUK LEVENT'E 16.5 YIL HAPİS İSTENDİ

Borçlu olduğu kişilere baskı uygulamak için çeteyle işbirliği yaptığı iddia edilen şarkıcı Haluk Levent'e hapis istendi

Magazin

HALUK LEVENT'E 16.5 YIL HAPİS İSTENDİ Alacaklılarına baskı kurdurmak için çeteyle işbirliği yaptığı iddia edilen, asıl adı 'Haluk Acil' olan Şarkıcı Haluk Levent'in "suç işlemek amacıyla kurulan örgüte üye olmak ve yağmaya teşebbüse azmettirmek" suçlarından 9 yıldan 16,5 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi.

İddianamede Haluk Levent'in borçları ötelemek, daha az miktarda ödemek veya ödememek amacıyla Sami Aksel liderliğindeki suç örgütü aracılığıyla alacaklılarını tehdit ettirdiği yer aldı...

İstanbul'da "Yağma", "Tehdit" ve "Çek-senet tahsilatı" olaylarına karıştığı iddia edilen ve şarkıcı Haluk Levent'in de aralarında buluduğu şüphelilerle ilgili soruşturma tamamlandı.

9'U TUTUKLU 19 SANIK

İstanbul Cumhuriyet Savcısı Kadir Altınışık tarafından hazırlanan 71 sayfalık iddianamede 7 müşteki ile 9'u tutuklu 19 sanık yer aldı.

SADET ŞAHİN ÇETESİ İLE YAKIN İLİŞKİ

İddianamede bir numaralı şüpheli olarak yer alan Sami Aksel'in cezaevindeki suç örgütü lideri Sedat Şahin'in çetesiyle yakın ilişki içinde olduğu belirtildi. Aksel'in, Sedat Şahin'in tutuklanmasından sonraki süreçte kendi başına yeni bir örgütsel yapı oluşturmaya çalıştığı kaydedildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: