Haluk Levent'ten bir jest daha!

Sanatçı Haluk Levent, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 95. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Talas'ta verdiği konser öncesinde bir hayranına büyük bir jest yaptı.

Magazin

Haluk Levent'ten bir jest daha! Haluk Levent, Talas ilçesinde Rıfat Yıldırım Yaşam Park’ta verdiği konserle hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşattı. Eskimeyen şarkılarını sevenleriyle birlikte seslendiren Levent, zaman zaman hayranları ile sosyal medya üzerinden bağlantı kurarak görüşmeye de devam ediyor. Son olarak Esra Çakır isimli bir hayranı Haluk Levent’e sosyal medyadan, "Allah’ım neden erkek değilim? Neden evimin dibindeki konsere gidemiyorum’ yazdı. Bu mesaja kayıtsız kalamayan şarkıcı, "Babana, annene söyle gelip izin alayım" yanıtını verdi.


Kayseri’ye geldiğinde, ailenin evine ziyarete giden Levent, sosyal medyada evden fotoğraf paylaşarak, "Annemiz içeride kahveleri yapıyor. Kızımızı konsere götürmek için babadan izin istedik. Kızımızı bizlere teslim etti" dedi. Hayranını da alarak konser vereceği Yaşam Park'a giden sanatçı Haluk Levent, soğuk havaya rağmen sahnede yaklaşık 1,5 saat kaldı ve sevenlerine unutulmaz bir akşam yaşattı. Bu jestiyle de hayranlarını bir kez daha mest etti.


Haluk Levent, kurtardığı ’Ferdinand’ ile buluştu!

Haluk Levent, kurtardığı ’Ferdinand’ ile buluştu!Haluk Levent: İnancım gereği vegan olamam!

Haluk Levent: İnancım gereği vegan olamam!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: