Haluk Levent'ten Cem Yılmaz'a bir gönderme daha!

Haluk Levent ile Cem Yılmaz arasındaki gerilim büyümeye devam ediyor.

Magazin

Haluk Levent'ten Cem Yılmaz'a bir gönderme daha! Ünlü şarkıcı Haluk Levent'ten Cem Yılmaz'a bir gönderme daha geldi. Aradaki gerilim büyümeye devam ediyor. İşte Haluk Levent'in o sözleri...

"Kahramanlarınızı ünlülerden seçmeyin. Yetenek var diye onları ilahlaştırmayın! Şişkin ego ve kibir bazılarımızı çıngıraklı sürüngen yapmış. Rezil ve şımarık tavırlarımız karşısında ezilip, bizleri cool sanmayın! Konserlerimize, filmlerimize, tiyatrolarımıza gelin. Ama kokuşmuş, yapay, vıcık vıcık, kompleksli hallerimizi bunların dışında tutun. Her yaptığımızı savunmayın! Sanatı yüceltin, kişileri değil."

NE OLMUŞTU?
Cem Yılmaz geçtiğimiz hafta gösterisinde Haluk Levent'in AHBAP Derneği ile yaptığı yardımlar hakkında "Büyük vurgun, yakında sinemalarda" demişti. Haluk Levent, bu sözleri ‘ekşi sözlük’te okumuş ve"Sevgili Cem Yılmaz. 3 ayrı kişi yanlış duymuş olabilir mi? Değilse açıklar mısın? 1 TL cebime girmişse şerefim üzerine ülkeyi terk edeceğim" şeklinde cevap vermişti.

Haluk Levent'ten Cem Yılmaz'a:
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: