Haluk Piyes Şahan Gökbakar'ı topa tuttu!

Oyuncu Haluk Piyes, ‘Recep İvedik’ tiplemesiyle rekorlar kıran Şahan Gökbakar’ı sert sözlerle eleştirdi. Önceki gün Malatya Uluslararası Film Festivali’nde konuşan Piyes, "Orasını burasını kaşıyan tiplemelerle paranızı çalıyorlar" sözleriyle Gökbahar'ı topa tuttu.

Magazin

Haluk Piyes Şahan Gökbakar'ı topa tuttu! Komedyen Şahan Gökbakar'ın izlenme rekorları kıran film serisi 'Recep İvedik'i eleştirenler kervanına Haluk Piyes de katıldı. Önceki gün Malatya Uluslararası Film Festivali'nde bir söyleşiye katılan Piyes, isim vermeden Recep İvedik'i sert sözlerle eleştirdi. 43 yaşındaki oyuncu, "Sanatçı; toplumdaki problemleri beyaz perdeye taşıyan insandır. Ancak azaldı. Küfürler, orasını burasını kaşıyan tiplemeler... Bunlarla paranızı çalıyorlar. Bizde de suç var. Hepimiz onlara gülüyoruz ve prim yaptırıyoruz" diyerek yeni bir polemiğin fitilini ateşledi.

Haluk Piyes, eleştirilerine şu sözlerle devam etti: "Topluma faydası olmayan işlerde oynayacağıma kendi filmlerimi yaptım. Bugüne kadar milyonlarca dolar reddetmişim. Ben de isterim annemi pamuklara sarayım, yatlarda dolaştırayım. Allah'tan annem 'Yavrum iyi ki o paraları yemedin, haram para bunlar' diyor." (Takvim)

Cihan Ünal: Komedi değil şaklabanlık!

Cihan Ünal: Komedi değil şaklabanlık!Kadir İnanır, Cem Yılmaz ile Şahan Gökbakar'ı topa tuttu!

Kadir İnanır, Cem Yılmaz ile Şahan Gökbakar'ı topa tuttu!

Bunlarda ilginizi çekebilir: