Hamamdan daha fazlasını arayanlar için

Günün yorgunluğundan kurtulmak, toksin atmak ve yenilenmek isteyenler için SANDA SPA Hillside City Club-İstinye’de bulunan hamamıyla bir saatlik tatil vaat ediyor. Gün ışığı alan kubbesi, özel tasarlanmış kurnaları, sürpriz ikramları ve özel bakımlarıyla hamamdan çok daha fazlasını sunan SANDA SPA Hamamı, kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor. Gelin adayları için “Runaway Bride”, erkeklere özel “Grooming for Men”, hamam keyfini sevdikleriyle paylaşmak isteyenler için “Hamam Escape”, geleneksel hamam ritüelinin yaşandığı “Luxurious Hamam Pleasure” paketleri SANDA SPA’da misafirleri bekliyor.

Yaşam

Hamamdan daha fazlasını arayanlar için Günün stresinden uzaklaşmak, yenilenmek, rahatlamak isteyenler için SANDA SPA, Hillside City Club İstinye’deki şubesinde “su duvarı”, aromatik yağların büyüleyici kokusu ve farklı mimarisiyle ayrıcalıklı bir hamam keyfi sunuyor. SANDA SPA Hamamı, içinden ışık veren özel tasarlanmış kurnaları ve kubbesinden gün ışığı alan tavanıyla farkını ortaya koyuyor. SANDA SPA, kızılcık şerbeti, çifte kavrulmuş lokum gibi sürpriz ikramlarla renklenen hamam keyfiyle misafirlerini bir saatlik tatile çıkarıyor. SANDA SPA, hamam keyfini arkadaşları ve sevdikleriyle birlikte yaşamak isteyenler için çok özel paketler de sunuyor.

Yüzyıllardır hiç eskimeyen bir ritüel olan hamamın faydaları saymakla bitmiyor. Stresten arınarak rahatlamayı sağlayan hamam, cildi güzelleştirip tazeliyor. Toksinlerin atılmasına, bağışıklık sistemini güçlendirmeye, yağ yakmaya, metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı olan hamam, özellikle spor sonrasında ortaya çıkan kas ağrılarına da iyi geliyor. SANDA SPA Hamamı’nda Luxurious Hamam Pleasure, Hamam Escape, Runaway Bride ve Grooming for Men olmak üzere dört özel bakım paketi misafirleri bekliyor.

Geleneksel ritüel: Luxurious Hamam Pleasure

SANDA SPA, “Luxurious Hamam Pleasure” paketiyle misafirlerine geleneksel bir hamam ritüeli yaşatıyor. Hamam keyfi keseyle başlayıp köpüklü bir masajla devam ediyor. Vücudu arındırmaya yardımcı olmak için uygulanan kese sayesinde kan dolaşımı hızlanıyor, cilt daha parlak görünüyor. Doğal sabunların kullanıldığı köpük masajı da vücudun dinlenmesine ve rahatlamasına yardımcı oluyor. Luxurious Hamam Pleasure için 15 dakikalık paket 80 TL, 25 dakikalık paket 125 TL, 50 dakikalık paket ise 155 TL olarak fiyatlandırılıyor.

Evlilik öncesi keyif: Runaway Bride

Evlilik hazırlıklarının geleneksel bir parçası olan gelin hamamı SANDA SPA’da lezzetli ikramlar ve eğlenceli müziklerle keyifli bir ritüele dönüşüyor. Gelin adayı ve misafirlerine özel hazırlanmış “Runaway Bride” paketi tüm misafirler için kese ve 50 dakikalık Sanda Breaks masaj keyfi, gelin için de tüm bunların yanı sıra özel bir yüz bakımı içeriyor. Misafirler, isterlerse sauna, kar çeşmesi, buhar banyosu, hydropool gibi farklı hizmetlerden de faydalanabiliyor. Maksimum 12 kişilik ve üç saat olan paket 2700 TL olarak fiyatlandırılıyor.

Yenilenmek için: Grooming for Men

SANDA SPA, “Grooming for Men” paketiyle iş stresinden uzaklaşarak yorgunluğunu atmak isteyen erkekleri düşünüyor. Geleneksel hamam keyfinin ardından enerji veren bir masajla erkekler, kendini yenilenmiş ve zinde hissediyor. 90 dakikalık bu paket 285 TL olarak fiyatlandırılıyor.


Sevdikleriniz ve size özel: Hamam Escape

SANDA SPA, “Hamam Escape” paketiyle size özel hamam kullanımı imkanı sunuyor. Maksimum 8 kişilik olan, 15 dakikalık kese içeren bir saatlik hamam kullanımını kapsayan paket, hamamın keyfini arkadaşlarıyla çıkarmak isteyenler için muhteşem bir alternatif sunuyor. Hamam Escape 750 TL olarak fiyatlandırılıyor.

SANDA SPA İstinye: 0212 367 2060


Kendini özel hissetmek isteyenler için SANDA CARD

“İyi hissettirme” misyonuyla faaliyet gösteren Hillside bünyesindeki SANDA SPA, Türkiye’nin ilk Spa zinciri olarak masajdan yüz ve vücut bakımına kadar konuklarına geniş bir menü seçeneği sunuyor. Balili ve Türk terapistlerin görev yaptığı SANDA SPA tarafından sunulan SANDA CARD uygulaması ise Spa misafirlerinin kendilerini özel hissetmelerini sağlıyor. Tüm SANDA SPA’larda ve Hillside City Club üyeliklerinde avantajlar sağlayan Sanda Card, SANDA SPA’nın sürekli misafirlerine özel sürpriz ve hediyeler sunuyor. SANDA SPA’nın misafirlerine sunduğu özel deneyimleri www.sandaspa.com’dan hızlıca satın alınabiliyor ya da hediye edilebiliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: