'HAMİLE OLDUĞUNU HİSSEDİYORUM'

Turizm Fuarında konuşan Sibel Can ani bir kararla evlenen Seda Sayan için 'hamile' yorumu yaptı:

Magazin

'HAMİLE OLDUĞUNU HİSSEDİYORUM' Çocuklarıyla gittiği Miami'den dönen Sibel Can ayağının tozuyla TÜYAP'ta açılan Turizm Fuarını ziyaret etti. Günaydın'dan Özlem Avcı'nın haberine göre, Sevgililer Günü'nde eşi Sulhi Aksüt'ün kendisine pırlanta takı seti hediye ettiğini söyleyen Sibel Can, kendisinin de eşine çilekli pasta yaptığını anlattı.

Seda Sayan'ın evlendiğini tatil dönüşünde öğrenen Can, mutluluklar diledi. 'Seda'yı eleştirmek istemem. Bu evliliğe saygı duymak lazım' diyen Can, Sayan'ın hamile olduğunu da şu sözlerle ima eti:

'Seda'nın gözlerinden hamile gibi olduğunu hissediyorum. Ne dersiniz, Seda ikinci bir sürpriz yapabilir.' Mutlu bir evliliği olduğunu söyleyen Sibel Can, Hülya Avşar ile Sadettin Saran ilişkisi hakkında da yorum yaptı: 'Hülya ne yapması gerektiğini çok iyi bilir ama önce Ebru Gündeş evlenmeli. Osmantan'la birbirlerine çok yakışıyorlar.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: