Hamile şarkıcı darp mı edildi?

Hamile olan Banu Parlak'ın bir kafede kocasının kendisini aldattığını düşündüğü bir kadınla tartıştı. Tartışma sırasında yere düşen şarkıcı bebeğini düşürme tehlikesi yaşattı.

Magazin

Hamile şarkıcı darp mı edildi? Sosyal medyadan paylaştığı videolarla ünlü olan Banu Parlak ardından şarkıcılığa adım atmıştı. "Narin Narin" ile müzik dünyasına adım atan Banu Parlak, Şubat 2017'de de Okan Öztürk'le hayatını birleştirmişti. Hatta "Yana Yana" şarkısının klibinde de eşiyle kamera karşısına geçmişti.

DARP MI EDİLDİ?

Banu Parlak evliliğinin 1 yılında mutlu haberi aldı ve hamile olduğunu öğrendi. Kızı olacak olan Banu Parlak'ın doğumuna 3 hafta kaldı. Fakat şarkıcı hamile olduğu dönemde şoke eden bir olay yaşadı. İddiaya göre Parlak hamileyken darp edildi.

Teve 2'de yayınlanan 2. Sayfa programında yer alan habere göre; Banu Parlak eşinin kendisini özel bir bankada çalışan Sinem Ö. ile aldattığını iddia etti. Sinem Ö., 21 Mart'ta İstanbul Çapa'da bulunan bir kafeye gitti. Aynı mekana bir süre sonra Banu Parlak da geldi. İkili arasında tartışma çıktı. Bu tartışma esnasında hamile olan Banu Parlak yere düştü ve çocuğunu düşürme tehlikesi atlattı.

Sinem Ö., Banu Parlak'ın kendisini takip ettiğini ve darp ettiğini ileri sürerek şikayetçi oldu.

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: