HAMİLELİK SIRRI SU

FİLM ÇEKİMLERİ SIRASINDA KÜÇÜK BİR KASABANIN ŞELALELERİNDE YÜZEN OSCAR ÖDÜLLÜ OYUNCU NICOLE KIDMAN, AVUSTRALYA’NIN BEREKETLİ SULARI SAYESİNDE HAMİLE KALDIĞINI SÖYLEDİ.

Magazin

HAMİLELİK SIRRI SU 41 yaşındaki Avustralyalı güzel yıldız Nicole Kidman, Women’s Weekly dergisine verdiği demeçte “Avustralya” adlı filmin çekimi sırasında küçük bir kasabanın şelalelerinde yüzen kendisi ve 6 kadının hamile kaldığını anlattı.

Sunday Rose adlı kızını geçen temmuz ayında dünyaya getiren ünlü yıldız, “Hamile kalabileceğimi ve bir çocuk dünyaya getirebileceğimi hiçbir zaman düşünmedim ancak bu filmde oldu” diye konuştu.

Bu film sırasında kendisi de dahil hamile kalanların 1’i erkek olmak üzere 7 bebek dünyaya getirdiklerini belirten Kidman, “Kasabanın şelalelerinde birşey var, çünkü hep birlikte yüzdük, bu yüzden bu şelalelere bereketli sular diyebiliriz” dedi.

Şarkıcı Keith Urban ile evli olan Kidman, eski eşi Tom Cruise ile evli olduğu yıllarda hamile kalmak için büyük çaba sarf etmişti. Hamile kalamayan ünlü yıldız ve eski eşi Cruise, Bella ve Connor adında 2 çocuk evlat edinmişlerdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: